Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Nasza misja

Kępno gminą silnych rodzin i solidarnych mieszkańców przeciwdziałającą wykluczeniu społecznemu.

Ogłoszenie o wypłatach

Planowana wypłata świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego, świadczeń opiekuńczych oraz zasiłku stałego: 27.11.2023 r. a zasiłku celowego: 23.11.2023 r.

Dane tele-adresowe

Siedziba:
ul. księdza Wawrzyniaka 10
63-600 Kępno

Zapraszamy:
od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00

Kontakt:
tel. / fax: Sekretariat (62) 782 47 67 

tel. Świadczenia rodzinne (62) 782 01 39

e-mail: kontakt@mgops.kepno.pl

Spółdzielnia "Szansa"

Zapraszamy na stronę internetową:
www.szansa.kepno.pl

Spełniamy standardy

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Ogłoszenie - poszukiwani kandydaci na następujące stanowiska ( z preferowanym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności): Kierowca z kat.B, Opiekun (asystent) z kat.B , Dyspozytor z kat.B

2023-02-20 12:25

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kępnie w ramach trwałości projektu pn. „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych”, tytuł projektu: „Door-to-door w Mieście i Gminie Kępno”, poszukuje kandydatów na następujące stanowiska z preferowanym orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności: Kierowcę z kat.B, Opiekuna (asystenta) z kat.B (który będzie zastępował kierowcę w razie jego nieobecności) i Dyspozytora z kat.B (który będzie zastępował opiekuna i kierowcę w razie ich nieobecności). Kandydaci z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności będą mieli pierwszeństwo w zatrudnieniu.

  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com
Facebook