Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Nasza misja

Kępno gminą silnych rodzin i solidarnych mieszkańców przeciwdziałającą wykluczeniu społecznemu.

Ogłoszenia
Dane tele-adresowe

Siedziba:
ul. księdza Wawrzyniaka 10
63-600 Kępno

Zapraszamy:
od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 16:00

Kontakt:
tel. / fax: (62) 782 47 67
e-mail: kontakt@mgops.kepno.pl

Spółdzielnia "Szansa"

Zapraszamy na stronę internetową:
www.szansa.kepno.pl

Spełniamy standardy

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!

Aktualności

 • Wypoczynek zorganizowany przez MGOPS w Kępnie w 2015 r.

  Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kępnie jak co roku zorganizował wypoczynek dla dzieci. Pierwsza 15-osobowa grupa korzystała z pobytu w Kobylej Górze w dniach od 7 lipca do 16 lipca. Druga 54-osobowa grupa w terminie od 26 lipca do 5 sierpnia przebywała w Żegiestowie (koło Krynicy Górskiej). Trzecia grupa 6-osobowa wypoczywała w Darłowie w dniach od 8 sierpnia do 19 sierpnia.

 • Ogłoszenie

  Sekcja Świadczeń Rodzinnych MGOPS w Kępnie informuje, że od dnia 1 września 2015 r. będą przyjmowane wnioski o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego oraz dodatków do zasiłku rodzinnego na okres zasiłkowy 2015/2016 w godzinach od 8:00 do 13:00 przy ul. Ks. Wawrzyniaka 13, pokój nr 8.
  Jednocześnie informujemy, że od 1 sierpnia 2015 r. przyjmowane są wnioski o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego na okres świadczeniowy 2015/2016.

 • Ogłoszenie

  Wypłata w kasie MGOPS świadczeń rodzinnych, świadczeń z funduszu alimentacyjnego, świadczeń opiekuńczych oraz zasiłku stałego będzie miała miejsce dnia 28 sierpnia.

 • Miejsca pobytu noclegowego w Gminnym Ośrodku Wsparcia Rodziny w Kryzysie

  Od dnia 1 lipca 2015 r. Gminny Ośrodek Wsparcia Rodziny w Kryzysie w Mianowicach 3d będący w strukturach Miejko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kępnie dysponuje 18 miejscami pobytu noclegowego, codziennie w godzinach od 19.00 do 7.00. Zapewnia noclegi dla mężczyzn, możliwość wykonania zabiegów higienicznych oraz w razie konieczności zmianę ubrania. Pracownicy Ośrodka Wsparcia udostępniają informacje o innych miejscach i formach udzielania pomocy osobom bezdomnym.

  Do Gminnego Ośrodka Wsparcia Rodziny w Kryzysie na pobyt noclegowy nie przyjmowane są osoby będące pod wpływem alkoholu lub zachowujące się agresywnie.

 • jablka-rozdane!.jpg

  Jabłka rozdane!

  Dnia 28 maja 2015 r. po raz drugi pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Kępno oraz Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kępnie rozdane zostały bezpłatne jabłka. Owoce zostały przekazane mieszkańcom Miasta i Gminy Kępno przez Caritas Diecezji Kaliskiej, za co serdecznie dziękujemy! Podziękowania należą się także Ochotniczej Straży Pożarnej w Kępnie, Straży Miejskiej oraz dwóm Panom ochotnikom, którzy pomagali dźwigać ciężkie skrzynie! Mieszkańcy dwukrotnie dopisali, pogoda także. Mamy nadzieję, że długie oczekiwanie w kolejce, zostanie wynagrodzone smakiem pysznych szarlotek i przetworów!

 • Dodaj link do:
 • wykop-pl
 • facebook.com
Facebook